Поштові індекси України
УкрРус

Про проект

Postcode.in.ua Поштові індекси України – це унікальна довідкова система, в якій Ви можете швидко знайти поштовий індекс чи данні поштового відділення будь якого населеного пункту України.

Ми можемо з впевненістю сказати, що наша база індексів найбільша.
На сьогоднішній день в базі сайту налічується 28263 населених пунктів України, з них 26 великих міст з індексами по вулицям та будинкам. Загалом понад 68165 записів з індексами, а також данні по 14929 поштовим відділенням та база старої 6-тизначної поштової індексації. Все це об’єднано з системою зручної навігації та швидкого пошуку.

База індексів постійно оновлюються та доповнюється новим містами.

На сайті працює система, що дозволяє Вам швидко сповістити про помилку в назві населеного пункту чи вулиці. Це дозволяє нам швидко редагувати можливі неточності та надавати найдостовірнішу інформацію.

Інформація з даного сайту носить винятково консультаційний характер та не може бути використана як офіційне джерело даних. Для отримання офіційних довідок, звертайтеся до відділень поштового зв’язку відповідних населених пунктів чи міст. Телефони поштових відділень можна дізнатися на нашому сайті.

Ваші запитання, пропозиції чи зауваження ви можете залишити на сторінці зворотного зв’язку.

Помітили помилку на сторінці?
Виділіть її та натисніть
Ctrl/Cmd + Enter
або на посилання
Повідомити про помилку